Sposoby płatności

Poznaj sposoby płatności w sklepie internetowym Kronodom:

- Blik - System płatności mobilnych dostępny po wyborze płatności przelewem internetowym, operowany przez PayU, dzięki któremu możesz zapłacić za zakupy używając aplikacji na Twoim smartfonie.Wybierz ikonkę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności - gotowe! Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.

- Płatność przelewem online - operowany przez PayU, Wybierz Twój bank i zapłać bezproblemowo, wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.
- Płatność przelewem tradycyjnym - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

- Karta płatnicza (kredytowa lub debetowa) - Płatność kartą w systemie PayU. Przed dokonaniem zakupu upewnij się czy Twój bank udostępnia taką możliwość oraz czy limit na karcie nie przekracza wartości zamówienia.

- Google Pay lub Visa Checkout - operowane przez Payu, szybka i bezpieczna płatność kartą płatniczą za pomocą Google Pay lub Visa Checkout. Dodaj kartę do swojego konta Google lub Visa Checkout i płać dwoma kliknięciami.
  
- PayPo lub Twisto - operowana przez Payu, możliwość zapłacenia za zakupy w terminie do 30 dni od daty złożenia zamówienia.

- Płatność ratalna - zamówienia możesz spłacać w dogodnych dla Ciebie ratach za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

- Płatność gotówką lub kartą przy odbiorze w sklepie stacjonarnym - płatność dostępna przy wyborze odbioru osobistego. Gwarantuje szybką realizację zamówienia.